PROJEKT

  • Projektujemy nowe obiekty i instalacje.
  • Dobieramy optymalne układy chłodnicze i klimatyzacyjne również z odzyskiem ciepła do już istniejacych obiektów.

MONTAŻ

  • Zapewniamy dostawę z montażem podzespołów, modernizujemy istniejące instalacje.

NAPRAWY

  • Wykonujemy naprawy gwarancyjne i przeglądy okresowe.

AUTOMATYKA

  • Wykonujemy inwestycje pod klucz
  • Oferujemy klimatyzację min:  kanałową, VRV,split , compact

Mamy w swojej ofercie także komory chłodnicze dla firm i osób zajmujących się przechowalnictwem owoców i warzyw. Rozwój przechowalnictwa owoców i warzyw w kontrolowanej atmosferze ,a zwłaszcza w niskich stężeniach tlenu, wymaga budowy bardzo szczelnych komór i stosowania nowoczesnych materiałów i technologii.

Nasza firma najczęściej wykonuje komory gazoszczelne o konstrukcji samonośnej z płyt warstwowych  na żądanie z rdzeniem styropianowym lub poliuretanowym. Poszczególne płyty mają frezowany zamek ,a dodatkowo są ze sobą klejone. Ponadto złącza płyt są izolowane dwustronnie. Warstwa izolacji gazoszczelnej od strony wewnętrznej nakładana jest podwójnie. Do izolacji złącz stosowany jest uszczelniacz poliuretanowy produkcji renomowanych firm. Podłoże izolowane jest folią hydroizolacyjną pod betonową (zbrojoną) posadzką i warstwą twardego styropianu.

Komory gazoszczelne wyposażone są w urządzenia chłodnicze zapewniające dokładną temperaturę , wysoką wilgotność i właściwą cyrkulację powietrza. Skład atmosfery regulowany jest w komorze w sposób automatyczny za pomocą adsorbera CO2.

 
 

ZME COOLSERVICE

33-300 Nowy Sącz - Lwowska 118
33-311 Wielogłowy - Dąbrowa 79

 

Jesteśmy członkiem:

MENU:
O firmie    -     Oferta    -     Partnerzy    -     Pliki    -     Galeria    -     Realizacje    -     Kontakt    -    

 

wykonanie: ZOOM - ipolska.info